single

Kāpēc mēs

  1. Mums  ir vairāk kā 20 gadu pieredze koku ēku celtniecībā.
  2. Esam reģistrēti Latvijas Ekonomikas Ministrijas būvkomersanta reģistrā.
  3. Mēs savām būvem dodam garantiju vairak par 2 gadiem. Runa iet tieši par guļbūvi- pat ja pēc 5 gadiem Jums rastos kādas problēmas, mēs braucam un likvidējam tās bezmaksas.
  4. Mūsu tāme neaug būvniecības laikā. Ja tāmē kaut kas nav bijis iekļauts, vai ir aizmirsies,  tas ir celtnieka  neprofesionalizms, un klientam nav par to jamaksā.
  5. Mūsu cenas ir ļoti konkurentspējīgas, jo mēs esam relatīvi neliels uzņēmums, tādēļ Jūs nepārmaksāsiet par būvniecību dēļ mūsu biroja arsenāla.
  6. Mūsu guļbūves ir cirstas pēc senlaiku tradīcijām.  Šāda veida guļbūves būvējuši gadsimtiem un mēs tās redzam visā pasaulē līdz šim brīdim.
  7. Maz kurš Latvijā  piedāvā cirstas guļbūves no sausiem baļkiem ar mitruma saturu līdz 25%. Mūsu guļbūves sēžas divreiz mazāk, apstrādāt vai krāsot tās var būvniecības laikā, bet dzīvot uzreiz pēc būvdarbu pabeigšanas.
  8. Pirms katra mūsu projekta īstenošanas, mēs detalizēti izstrādājam to 3D grafikas redaktorā. Tas palīdz klientiem ieraudzīt gatavu ēku pirms būvniecības un, nepieciešamības gadijumā, veikt  projekta izmaiņas, bet mums izvairīties no tehniskām kļūdām būvniecības procesā.